Онлайн бронювання

Для бронювання номера у “Patkovski Hotel” заповніть наступну форму:

c_650_250_16777215_00_images_articles_karpat_winter.jpg

Одним з найпоширеніших видів активного відпочинку, що приваблює туристів є гірськолижний туризм. У Карпатських горах є безліч гірськолижних курортів, серед яких: Яблуниця, Драгобрат, Буковель, Славське. Та найпопулярнішим місцем відпочинку у Карпатах є ТК «Буковель», неподалік якого і розташований наш готель.

Курорт пропонує траси різного виду складності, зокрема, сині траси - для початківців, червоні - для досвідчених лижників, а чорні траси - для любителів екстримального виду відпочинку, ці траси є круті та небезпечні. Для дітей у Буковелі є спеціальна школа з кваліфікованими інструкторами, де проводять групові та індивідуальні заняття. На курорті 51 км підготовлених трас, які обладнані снігонапилюючими системами та системами безпеки. Це найкращий технічно облаштований гірськолижний курорт в Україні.

Також, Ви зможете кататися не тільки на лижах, ковзанах чи сноубордах, а ще й на:

  • сноутюбах;
  • сноубайках (австрійський «сніговий велосипед»);
  • снігоходах;
  • квадроциклах;
  • спостерігати велич Карпатського лісу під час прогулянки в собачих упряжках.

Вирішивши провести зимові свята у Карпатах, на Вас чекають гуцульські фестивалі, автетичні дійства, феєричні шоу, театралізовані святкові заходи з дотриманням місцевих звичаїв і традицій, а також комфортне проживання, українська та європейська кухня. Насичений відпочинок, карпатський колорит, розвинена інфраструктура та візит в PATKOVSKI HOTEL створить картину яскравих вражень та незабутнього відпочинку.