Онлайн бронювання

Для бронювання номера у “Patkovski Hotel” заповніть наступну форму:

PATKOVSKI HOTEL знаходиться в центрі курорту, безпосередньо біля підніжжя гори «Буковель» між витягом № 1 R та 2, 2 R.

Готель складається із двох корпусів: Classic та Hunter.

Номерний фонд PATKOVSKI HOTEL складається з двокімнатних номерів, з можливістю розміщення від 2-х до 5-ти осіб класу «ЛЮКС», «ЕКОНОМ+», та однокімнатні дво- та тримісні номери з дво- та односпальними ліжками класу «ПІВЛЮКС», «ЕКОНОМ+», «ЕКОНОМ».

Для зручності відпочиваючих корпус Classic обладнаний ліфтом «Otis». Всі номери комфортабельні, оздоблені в стилі альпійських готелів кінця 19 ст., оснащені авторськими меблями з натуральної деревини, покриті натуральною пропиткою на основі лляної олії, яка не алергенна і дає можливість в номері відчувати запах дерева, для відпочинку в горах це дуже важливо, адже навколо хвойні ліси і повітря дуже чисте і насичене киснем, в кожній кімнаті рідкокристалічні телевізори та більше 10 каналів – українські та російські.

Всі санвузли обладнані німецькою сантехнікою фірми «GROHE».

Ваш відпочинок гарантовано буде комфортним!

 

Увага! У готелі діють штрафні санкції при анулюванні замовлення:

  • у разі відмови від бронювання номера більш ніж за 30 днів до заїзду, штрафна санкція становить 20% від вартості проживання;
  • у разі відмови від бронювання номера менш ніж за 30 днів до заїзду, штрафна санкція становитиме 100% від вашої оплати.

Ці правила діють і при зміні періоду вашого відпочинку.

Готель залишає за собою право коригувати ціни, знижки, акції на проживання та харчування. Однак ці зміни не стосуватимуться тих гостей, які внесли завдаток на бронювання номера згідно з виставленим рахунком. Умовою бронювання номера є внесення завдатку протягом трьох робочих днів з часу виставлення рахунку. В разі не оплати рахунку у визначений термін тимчасову бронь буде анульовано. Туристу необхідно повторно звернутися до служби бронювання за новим рахунком, оскільки могли вже змінитися ціна або умови акції.