Онлайн бронювання

Для бронювання номера у “Patkovski Hotel” заповніть наступну форму:

c_650_250_16777215_00_images_articles_karpat_summer.jpeg

Відпочинок в Карпатах літом – це дні, сповнені сонячним теплом, подихом легкого вітру, чистим гірським повітрям та відмінним обслуговуванням в PATKOVSKI HOTEL.

Проведення туристичних літніх мандрівок – правильна тенденція для відпочинку в Карпатах, де досить багата культурно-історична і природна спадщина. Вас чекають незабутні краєвиди й визначні пам'ятки, які вам просто необхідно побачити.

Окрім пішохідних мандрівок варто спробувати і водний вид відпочинку. Водний туризм представлений ріками Карпатського регіону, які можна долати на каяках, байдарках, катамаранах чи плотах. А можна просто поринути у вир кришталево чистих гірських потоків.

В регіоні можна також здійснювати прогулянки на конях – це чудовий вид активного відпочинку доступний практично кожному. Всі знають про іпотерапію і лікування проблем із хребтом і ЦНС, і навіть специфічний запах коней лікує хвороби дихальних шляхів.

Сезон велотурів в Україні починається в травні і триває до кінця вересня. В горах є вело-маршрути як для справжніх екстрималів, з крутими спусками, так і для тих, хто тільки пробує для себе гірські мандрівки на велосипеді і обирає тури, що проходять пологими гірськими підйомами та полонинами.

Не можливо згадати і про уроки скелелазіння. Де ж, як не в Карпатах робити перші спроби підкорення гірських вершин, відчуваючи себе першопрохідцями-екстремалами.

А після активного та захоплюючого дня вам розслабитись допоможуть спа-процедури, широкий спектр яких ви зможете отримати на території курорту, а також чай з суміші карпатських трав, який надасть вам сил та наснати.

Будемо раді бачити вас в PATKOVSKI HOTEL та взяти участь в організації вашого дозвілля!