Онлайн бронювання

Для бронювання номера у “Patkovski Hotel” заповніть наступну форму:

c_650_250_16777215_00_images_articles_iv-frank.jpg

Івано-Франківськ — європейське місто, культурний та економічний центр Галичини. У Івано-Франківську Ви зустрінете старовинну величну архітектуру, яка має давні європейські корені, що зачарує Вас своєю особливістю та розповість про те, що тут проживали великі зодчі, поети та письменники.

В Івано-Франківську Ви зможете відвідати:

  • Катедральний собор Святого Воскресіння Христового (єзуїтський костел) 1753-1763 рр. Собор є витвором австро-баварської барокової школи. Будівництво первісного костелу тривало з 1720 року, а закінчилося у 1729 році, тоді ж і відбулося перше богослужіння. Художнє оформлення та багатий декор інтер'єру виконане відомими українськими художниками А. Манастирським та М. Сосенко.
  • Художній музей (парафіяльний костел та дзвіниця) 1672-1703 рр. Костел Пресвятої Діви Марії. Музей є яскравим зразком архітектурного стилю барокко та своєрідною скарбницею народного та образотворчого мистецтва краю. Фонд музею представлений творчістю малярів західноукраїнської культури, пам'ятками барокової скульптури та галицького іконопису.
  • Обласний краєзнавчий музей (міська ратуша), 1929-1935 рр. Первісна споруда міської ратуші збудована ще у 1695 році у стилі Відродження (Ренесансу). Тепер тут розташований краєзнавчий музей області. Відкриття музею відбулося 01 травня 1940 р. На сьогоднішній день музей є науково-культурним закладом Прикарпаття у якому працюють експозиційні відділи: історії, природи, археології та народного мистецтва.
  • Меморіальний сквер (кладовище, Станіславський некрополь). Меморіальний сквер є однією з пам'яток не тільки західноукраїнського, але й державного значення. Станіславський некрополь є надзвичайно важливим місцем Івано-Франківська, оскільки допомагає мешканцям зберігати пам'ять про своїх славних предків.
  • Пам'ятник Адаму Міцкевича, 1898 р. Пам'ятник розташований на площі, яка носить ім'я великого поета, виготовлений з бронзи скульптором Тадеушом Блотницьким. Митець зобразив фігуру поета у хвилину натхнення, з книгою у руках.
  • Парк відпочинку ім. Т.Г.Шевченка (Звіринська діброва). Парк імені Т.Г. Шевченка закладений ще у 1895 році, і називався він тоді Діброва. За твердженням експертів парк є не тільки унікальним, з точки зору природи, а й історичним місцем за своїм значенням Єдиний природній комплекс утворюють чотири озера, в тому числі Міське, та власне сам парк, який знайомить своїх відвідувачів із незайманою природою Прикарпатського краю.